KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14024132

nr 1402 4132

Ruben Heleander

(f. 1931), Sverige

Oljemålning, Signerad, daterad 60. Olja på duk, "vårlandskap", 45x40cm, yttermått inklusive ram: 49x44cm

Ruben Heleander, född 1931, svensk målare.

Utrop:

800 kr

Såld:

1.100 kr

måndag 7 juni 2021
kl 20:59:55

Ruben Heleander

Läs mer om Ruben Heleander