KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14024132
nr 1402 4132
Ruben Heleander
(f. 1931), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad 60. Olja på duk, "vårlandskap", 45x40cm, yttermått inklusive ram: 49x44cm
Ruben Heleander, född 1931, svensk målare.
Utrop:
800 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 7 juni 2021
kl 20:59:55
900 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr